Söögisooda 10kg

  44.99

  Söögisoodat ehk soodat ehk naatriumvesinikkarbonaati kasutatakse majapidamises laialdaselt nii naha pehmendamiseks, ärrituste vähendamiseks, lõhnade eemaldamiseks, naturaalsete isetehtud puhastusvahendite koostises, kui ka isegi väetiseks.

  Näiteks võib lisada tassitäis soodat vannivette, et nahka pehmemaks muuta, vähendada putukahammustuste sügelust ja ärritusi nahal ja päikesepõletuse tekitatud valu. Kätelt tugevate lõhnade eemaldamiseks hõõru neid söögisooda ja veega.

  Kasuta veega segatud soodapastat kraanikausside, dušikabiinide, plastikpindade, portselanvannide ja isegi ahjude puhastamiseks. Puhasta soodaga seinu, peegleid ja köögilette. Lisa lusikatäis soodat nõudepesumasinasse, et nõude puhastamist lihtsustada. Eemalda sooda abil pottidelt ja pannidelt rasvajäljed. Vii läbi vaipade ja polsterdatud mööbli “keemiline” puhastus — puista riidepinnale söögisoodat ja pühi see õrnalt laiali. Jäta sooda sinna seisma tunnikeseks või üleöö ja puhasta pind seejärel tolmuimejaga. Suurenda oma pesuloputusvahendi puhastusjõudu, puistates mustadele riietele peotäie soodat.

  10 kg söögisoodat tuleb korduskasutatud kaanega kandilises plastämbris.

  Tarne kuni 10 tööpäeva.