Meile meeldib Magrada – puhas ja kvaliteetne looduskosmeetika Eestist

Looduslähedane elustiil pole trend, vaid tulevik. Tuues oma koju üha enam kasutusse naturaalseid tooteid, loome endale tervisliku ja ohutu keskkonna. Alustada võiks kasvõi sammhaaval väikestest asjadest – esmalt vaadata üle pesupesemisvahendid, kodukoristusvahendid, kosmeetika, riided, mööbel jne.

BioVegan Family peab lugu naturaalsetest toodetest. Selles blogiipostituses toome oma lugejateni meie vaieldamatult lemmiku kodumaise looduskosmeetika brändi Magrada.

Oleme ise juba väga pikalt kasutanud Magrada tooteid. Peame oluliseks Magrada toodete juures orgaanilisi ja kvaliteetseid koostisosi. Meie lemmiktoode on Kasemahlaseep, just seetõttu, et see on õrn ja lõhnatu ning sobiv tundlikule ja allergilisele nahale.

Loomulikult ei saa mainimata jätta Magrada Lavendli sarja, mis on meie arvates üks parimaid koduse spaa tootesarju Eestis. Magrada Lavendli kehakoorija ja Lavendli kehaõli on lihtsalt võrratud tooted, mis sobivad igale endast lugupidavale naisele ja ka mehele, kes peavad lugu looduskosmeetikast ja luksusest.

Ilma liialdamata, on Magrada meie kodumaal parim looduskosmeetika tootja, kelle toodetes on kvaliteetne ja luksuslik tooraine ning tooted ise on nahasõbralikud ja tõhusad.

Toome meie lugejateni intervjuu Magrada looja Kaire Miiter´iga. Uurime, kuidas sai alguse Magrada bränd ja loomulikult küsime ka palju muud.  Loosime välja ka Magrada Lavendli sarjast Lavendli kehakoorija, Lavendli vanniõli ning BioVegan Family lavendli pesupulbri. Selleks, et endale võita eelpoolnimetatud tooted, loe juba meie Facebooki lehelt.

Kes või mis on Magrada?

Magrada on looduskosmeetikat tootev ettevõte.

Millest on inspireeritud Magrada tooted?

Inspiratsiooni oleme saanud nii Vahemere piirkonnas kasvavatest taimedest kui ka Põhjamaises kliimavöötmes kasvavatest taimedest. See kooslus on imeline ning toimib suurepäraselt.

Mis on Magrada põhimõtted toodete valmistamisel ja tooraine valimisel?

Magrada  – tõlgituna tänedab “Mulle meeldib”, see mis meeldib mulle, seda soovin pakkuda ka oma klientidele. Puhas, kvaliteetne sertifitseeritud orgaaniline tooraine on väga oluline.

Millised on Magrada populaarseimad tooted?

Koostöös Tartu Ülikooliga valminud ning hiljuti Eesti Allergialiidu poolt tunnustuse saanud Kasemahlaseep. Samuti on Kasemahlaseep valitud eelmisel aastal Londonis iluauhindade gaalal  kategoorias New Natural Product  Top 21 hulka. See on väga suur saavutus! Kliendid armastavad samuti Kadakaseepi, kuhu olme lisanud Marokost pärit Rhassouli savi. See kooriv seep on just meeste lemmik! Ning loomulikult Lavendli sari, mis loob  tõeline koduse spaa tunde.

Magradal on kasemahlaseep, kust pärineb selline fantastiline idee?

Armastasin kasemahla juba lapsena juua ning on olnud pere iga kevadiseks rituaaliks juba aastaid. Põhjamaine kasevesi on tunutud kui nooruse eliksiir!
 Mis on Magrada lugu?

Magrada lugu on alguse saanud aastast 1998, kui tekkis meie peres suur vajadus/nõudlus nahasõbraliku toodete järgi. Teadsin, et minust saab kunagi meigikunstnik. Lapsena soovisin, et kõik naised oleksid hoolitsetud ning armastaksid olla ilusad. Minu huvi kosmeetika vastu ning hilisem vajadus andiski sobiva lävendi, et pakkuda  ka teistele vaid parimat naha eest hooldamise võimalust. Otsustasin, et igapäevane hobi  saab minu põhitööks.
Kes on Magrada kliendid?

Inimesed, kes hindab kehahooldustoodete puhul naturaalsust ning  peab oluliseks kasutada igapäevaste hügieenitoimingute tarbeks nahasõbralikke tooteid.
Millised on Magrada tulevikuplaanid?

Toodete ideid on väga palju.
Milline on Magrada seos BioVegan Familyga?Kas kasutate ise BioVegan Family tooteid?

Kasutan juba aastaid BioVegan Family pesupulbrit, oleme ääretult tänulikud ja rahul ning soovitan natutaalset pesupulbrit igasse majapidamisse!

Milliseid soovitusi jagate looduskosmeetika valimisel ja kasutamisel?

Looduskosmeetika tootjaid on tõepoolest palju ning poeriiulid erinevate tootjate kaupa täis. Tuleb proovida, katsetada, tunnetada mis toode/tooted just kõige sobilikumad. Tuleks hinnata ka koostööd teadusasutustega (ülikoolid). Meie oleme koostööd teinud nii Tartu Ülikooliga ja Eesti Maaülikooliga. Jätkame koostööd, et pakkuda oma klientidele veelgi tõhusamaid tooteid!
Kuidas nahka õigesti hooladada?

Esmalt tuleb armastada end sellisena nagu oled. Ilus ja hooldatud nahk on meie sisemine peegeldus.